1 625,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Schedline Solia Cashmere Mat - wanna 150x70 cm + nogi
Cena regularna:
1 389,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Schedline Solia Cashmere Mat - wanna 150x70 cm + nogi
Seria SOLIA to nowoczesna wanna jednoosobowa o eleganckim owalnym kształcie, wykonana w kolorze kaszmirowy mact, co nadaje jej subtelny, ale nowoczesny wygląd. Posiada wzmocnione brzegi SLIM dla zwiększenia trwałości. Kaszmirowa matowa powierzchnia ma minimalistyczne wykończenie, które idealnie pasuje do każdego wystroju wnętrza, dodając odrobinę subtelnej elegancji. Dzięki technologii Standard Plus wanna oferuje zarówno wytrzymałość, jak i komfort użytkowania. Dołączone metalowe nóżki zapewniają stabilną instalację. Jej owalny kształt zapewnia wyjątkowy komfort podczas kąpieli. Wanny wykonane w technologii Standard Plus posiadają powierzchnię Antibac® oraz Easy to Clean®, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby ergonomia i komfort kąpieli były na pierwszym miejscu. Wzmocnione ranty Slim (20 mm) charakteryzują się miękką linią, dzięki czemu wanna doda nutkę świeżości do aranżacji łazienki. Ciesz się funkcjonalnością i stylem w swojej łazience dzięki temu nowoczesnemu wzornictwu, które w kaszmirowym macie staje się prawdziwą ozdobą każdej przestrzeni.
| Nr kat. | 3WST.S1P-15070/PK/MG |
| Długość x szerokość | 150x70cm |
| Głębokość | 41cm |
| Wysokość | 57cm |
| Rant | Slim 20mm |
| Pojemność | 180 litrów |
| Kształt: prostokątny |
| Materiał: akryl sanitarny + stelaż |
| Kolor: kaszmirowy matowy (RAL 9001) |
| Średnica odpływu: 50mm |
| Gwarancja wanny: 7lat |

Dane techniczne
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Kaszmir mat |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 70 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.