1 625,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Schedline Solia Cashmere Mat SET- wanna 170x75 cm + nośnik
Cena regularna:
2 235,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Schedline Solia Cashmere Mat SET- wanna 170x75 cm + nośnik
Szukasz wanny, która oferuje zarówno komfort, jak i nowoczesny styl? Nasza elegancka wanna o owalnym kształcie w kolorze kaszmirowy mat to idealny wybór! Posiada stabilne podparcie dla Twojego spokoju ducha. Wanny wykonane w technologii Standard Plus posiadają powierzchnię Antibac® oraz Easy to Clean®. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby ergonomia i komfort kąpieli były na pierwszych miejscach. Wzmocnione ranty Slim (20 mm) charakteryzują się miękką linią, dzięki czemu wanna doda nutkę świeżości do aranżacji łazienki. W zestawie znajduje się również nośnik stabilizujący do zabudowy płytkami. Dzięki nośnikowi w innowacyjnej technologii Stabilsound Plus pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu. SET wanny z nośnikiem oferuje doskonałą izolację termiczną. Oznacza to, że gorąca woda pozostaje dłużej ciepła. Ciesz się relaksującym i odprężającym doświadczeniem za każdym razem, gdy się kąpiesz! Dodatkowo, matowa powierzchnia wanny nie tylko nadaje jej elegancki wygląd, ale także sprawia, że jest odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania w czystości, co czyni ją praktycznym wyborem do każdej łazienki.
W zestawie znajduje się innowacyjny nośnik, który umożliwia stabilne osadzenie wanny na całej powierzchni, a jego montaż jest szybki i nie wymaga wiercenia ani ingerencji w strefę hydroizolacji łazienki. Nośnik ten dodatkowo zwiększa izolację termiczną i akustyczną do maksimum, gwarantując pełen komfort użytkowania.
| Nr kat. | 3WST.SS1P-17075/PK/MG |
| Długość x szerokość | 170x75cm |
| Głębokość | 41cm |
| Wysokość | 57cm |
| Rant | Slim 20mm |
| Pojemność | 235 litrów |
| Kształt: prostokątny |
| Materiał: akryl sanitarny + nośnik stabilizujący |
| Kolor: kaszmirowy matowy (RAL 9001) |
| Średnica odpływu: 52mm |
| Gwarancja wanny: 7lat |
| Gwarancja nośnika: 31lat |

Dane techniczne
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Kaszmir mat |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.