1 625,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Schedline Slight Flow Low odpływ liniowy 100 cm SOLBWN-100035C
Cena regularna:
799,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odkryj odpływy liniowe z serii Slight Flow Low – połączenie funkcjonalności, precyzji wykonania i eleganckiego designu.
Podwójny odpływ wody w odpływach bezkołnierzowych to rozwiązanie konstrukcyjne, które zwiększa wydajność odprowadzania wody z odpływu. W praktyce oznacza to, że woda spływa nie tylko przez główny kanał odpływowy rynny, ale również drugim „torem technicznym” z przestrzeni między powierzchnią rynny a jej strukturą nośną lub z krawędzią wzdłuż rusztu.
Rynna w czarnym, matowym wykończeniu nadaje łazience nowoczesny charakter, a bardzo niewielka wymagana głębokość montażowa umożliwia zastosowanie nawet w ograniczonej przestrzeni. Wąska maskownica o szerokości 35 mm subtelnie podkreśla linię odpływu, zachowując minimalistyczny wygląd. Zestaw zawiera również komplet do uszczelnienia niezbędny na etapie montażu, co gwarantuje szczelność i niezawodność systemu przez lata.
W ZESTAWIE BRAK MASKOWNICY.
Do wyboru maskownica 2w1 (ze stali nierdzewnej, o powierzchni gładkiej lub do zabudowy płytkami– wystarczy odwrócić ją o 180°) lub DUO (gładka powierzchnia w połysku, a po odwróceniu szczotkowana powierzchnia):
| Nr kat.: | SOLBWN-100035C |
| Maskownica: | brak w zestawie |
| Długość: | 100cm |
| Szerokość: | 3,5cm |
| Głębokość montażowa: | 6,5cm |
| Wydajność odpływu: | 40,8 l/min |
| Materiał: aluminium hydrotechniczne |
| Kolor: czarny |
| Sposób montażu: w posadzce |
| Syfon w zestawie: tak |
| Gwarancja: 15lat |
Dane techniczne
| Montaż | Podłogowy |
| Długość | 60 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.