1 625,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Schedline Magnific Black Stone (czarny kamień) - brodzik kwadratowy 80x80 cm 3SP.M1K-8080/C/ST-M9/C/ST
Cena regularna:
1 065,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Montaż brodzików z serii Magnific Black Stone jest szybki i nieskomplikowany – może wykonać go samodzielnie jedna osoba. Brodzik można zainstalować w wariancie bezprogowym, co znacząco zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, szczególnie seniorów oraz osób z ograniczoną mobilnością. Powierzchnia o czarnej, kamienistej strukturze (RAL 9004) posiada klasę antypoślizgową A zgodnie z normą DIN 16165:2023 co zapewnia wysoki komfort i ogranicza ryzyko poślizgnięcia. Dodatkowym atutem jest możliwość docięcia brodzika do pożądanego wymiaru, dzięki czemu seria idealnie dopasowuje się do każdej aranżacji łazienki.
W zestawie znajduje się maskownica.
| Kształt: kwadratowy (odpływ na środku boku) | |
| Materiał: kompozyt Stonicryl® | |
| Kolor: czarny, struktura | |
| Sposób montażu: w posadzce, na posadzce | |
| Średnica odpływu: 90mm | |
| Gwarancja: 15lat |
| Nr kat. | 3SP.M1K-8080/C/ST-M9/C/ST |
| Szerokość | 80cm |
| Długość | 80cm |
| Promień | - |
| Wysokość | 3,5cm |
| Głębokość | spad do 2% |
Dane techniczne
| Materiał | Kompozyt |
| Powierzchnia | Struktura |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Dłuższy bok | 80 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.