Zadbaliśmy o to, aby powierzchnia brodzika posiadała właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Dodatkowo dzięki technologii Easy to Clean z łatwością zadbasz o czystość.

1 625,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Cena regularna:
895,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Nr kat. | 3SP.L1K-9090/PK/ST |
| Długość | 90cm |
| Szerokość | 90cm |
| Promień | - |
| Wysokość | 3cm |
| Głębokość | spad do 2% |
| Kształt: kwadratowy | |
| Materiał: kompozyt Stonicryl® | |
| Kolor: kaszmirowy, struktura | |
| Sposób montażu: w posadzce, na posadzce | |
| Średnica odpływu: 90mm | |
| Gwarancja: 15lat |
Seria Libra Cashmere Stone posiada matową powierzchnię o strukturze, naturalnego kamienia w kaszmirowym kolorze (RAL 9001).
Zaledwie 3 cm wysokości całkowitej oraz minimalistyczne wzornictwo efektownie akcentują strefę prysznica, zdobiąc wnętrze w nietuzinkowy sposób.
Powierzchnia „Cashmere Stone” jest niezwykle trwała, do tego posiada właściwości Easy to Clean® oraz Antibac®.

Dane techniczne
| Materiał | Kompozyt |
| Powierzchnia | Struktura |
| Kolor | Kaszmirowy |
| Wysokość | 3 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Dłuższy bok | 90 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.