1 600,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
POLIMAT SOLA Wanna wolnostojąca przyścienna 150 cm x 75 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Funkcjonalna i nowoczesna wanna akrylowa SOLA będzie pasowała do każdej strefy kąpielowej. Jej organiczny i delikatny kształt nada Twojej łazience ponadczasowego charakteru.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej upominek gratis.
W komplecie stelaż oraz syfon w standardowym chromowanym kolorze odpływu.
Przy zakupie niestandardowego koloru odpływu, standardowy kolor chrom nie zostaje dołączony do zestawu.
SPECYFIKACJA
| Materiał | Akryl |
|---|---|
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 210 l |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |
Produkty akrylowe POLIMAT cechuje wytrzymałość i trwałość.
Powierzchnia naszych wanien, brodzików i zlewozmywaków jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji naszych modeli pozyskujemy od najlepszych europejskich producentów!
Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny, brodzika czy zlewozmywaka, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość.
Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli. Wiele osób lubi korzystać z dłuższych, gorących kąpieli, a dolewanie wody tylko rozprasza relaks. Ponadto jest to oszczędność wody i energii!
Dane techniczne
| Materiał | Akryl |
| Kolor | Biały połysk |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kolor korka | Chrom |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.