1 600,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
POLIMAT OVI Wanna z drzwiami dla seniora 160 x 75 cm drzwi lewe
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POLIMAT OVI Wanna z drzwiami dla seniora 160 x 75 cm drzwi lewe
UWAGA! WANNA BEZ PANELI/OBUDOWY
Wanna i panel są starannie dopasowywane na etapie produkcji. Po zakupie samej wanny, nie możliwości dokupienia panelu przedniego.
W celu ułatwienia klientowi demontażu i montażu panelu w momencie instalacji wanny panel przedni montowany jest na magnes natomiast panel boczny na zaczepy.
SPECYFIKACJA
| Symbol | 00749 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Strona otwierania drzwi | Lewa |
| Wysokość całkowita | 62 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Pojemność | ok. 280 l |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Produkty akrylowe POLIMAT cechuje wytrzymałość i trwałość.
Powierzchnia naszych wanien, brodzików i zlewozmywaków jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji naszych modeli pozyskujemy od najlepszych europejskich producentów!
Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny, brodzika czy zlewozmywaka, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość.
Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli. Wiele osób lubi korzystać z dłuższych, gorących kąpieli, a dolewanie wody tylko rozprasza relaks. Ponadto jest to oszczędność wody i energii!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.