1 600,00 zł
Cena regularna:
2 500,00 zł
Producenci
Zaloguj się
New Trendy Nesta Gunmetal Brushed Kabina prysznicowa, pojedyncze drzwi,lewa 80x120 K-4701
Cena regularna:
4 069,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria: NESTA Gunmetal Brushed
Model Nesta Gunmetal Brushed wyróżnia się eleganckimi detalami w kolorze grafitu, o szczotkowanym wykończeniu.
Kabina prysznicowa ze wspornikiem równoległym, wyposażona w bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6mm, z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Kabina może być instalowana z brodzikiem lub bez brodzika.
Kolekcja objęta 3-letnim okresem gwarancji.
Istnieje możliwość zamówienia produktu także w opcji na wymiar.
Rozmiar: 80x120 cm
Wysokość: 200 cm
Kod produktu: K-4701
Profil: Gunmetal Brushed (Grafit szczotkowany)
Szkło: 6 mm
Powłoka: Active Shield 2.0
Strona montażu: Lewa
Sposób otwierania: Otwierane na zewnątrz
Gwarancja: 3 lata
Montaż: Brodzik/Podłoga
A,B - wymiary gabarytowe kabiny
UWAGA! Dane w kolumnie Wymiar podano w kolejności: drzwi x ścianka boczna x wysokość
Wymiary opisane X1,X2 określają wymiar do osi szyby-istotny w przypadku umieszczenia kabiny na odpływie liniowym wykonanym z płytek


Dane techniczne
| Strona montażu | Lewa |
| Kolor | Grafit szczotkowany |
| Szerokość drzwi | 80 cm |
| Szerokość ścianki bocznej | 120 cm |
| Lewa strona | 80 cm |
| Prawa strona | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Sposób otwierania | Otwierane na zewnątrz |
| Grubość szkła | 6 mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.